Regiokampioenschap 2019 Jeugd en Senioren

Senioren:

Op 9 en 10 februari 2019 werden de Regiokampioenschappen Oost gehouden in bowling ’t Witte Hoes in Rijssen. Vanuit onze vereniging werd er deelgenomen door Lydean en Wilfred Koops en Gerrit en Jaap de Kruijff. Lydean werd wederom kampioene bij de Dames C-klasse met een pinfall van 1085 over 6 games, slechts 1 pin meer dan de nummer 2. Dit was echter niet voldoende voor de All Events Finale. Wilfred werd bij de Heren A-klasse 8e met een pinfall van 1337, ook over 6 games. Dit was ruim voldoende voor de All Events Finale waarin hij uiteindelijk als 12e eindigde met een pinfall van 2091 over 10 games. Gerrit en Jaap de Kruijff kwamen uit in de Heren C-klasse. Gerrit eindigde op een 5e plaats met een score van 1050 over 6 games terwijl Jaap zich tevreden moest stellen met de 9e plaats. Zijn score was 980 over 6 games.

Jeugd:

Dit jaar zou het Regio Kampioenschap Jeugd gehouden op 9 februari 2019 in Zutphen, echter doordat er zich te weinig deelnemers hadden aangemeld ging dit evenement niet door. Er waren maar 8 inschrijvingen waarvan 3 uit Barneveld.