In totaal 22 bowlers hadden zich aangemeld voor dit toernooi, de afsluiting van het bowlingseizoen. Er werd ook nu weer volop gestreden voor de acht beschikbare finaleplaatsen. Het was in de voorronde een spannende strijd met maar kleine onderlinge verschillen, dit beloofde nog veel strijd in de finale gezien de kleine onderlinge verschillen, die ook over drie games werd gespeeld.

phoca thumb s Podium Veluwehaltoernooi

Gerrit de Kruijff en Duuk Ebbers (544), Bradley Zeggelaar en Daniël Schoemaker (534), Jan den Braber (532), Wilco van Doorn (529), Wilco den Braber (527) en Elly Blotenburg (522) wisten zich te plaatsen voor de finale. In de eindstrijd werd de ranglijst volledig op zijn kop gezet. Van de top 4 wist alleen Bradley Zeggelaar zich te handhaven, de overig drie spelers duikelden op de ranglijst. Tot hun eigen verbazing stonden er twee outsiders op het podium. Jan den Braber, opgerukt vanaf de 5 plaats mocht zich tot winnaar uitroepen. Op 3 pins achterstand behaalde Bradley Zeggelaar de 2e plaats. Als 3e, komende vanaf de 5e plaats eindigde tot zijn eigen stomme verbazing Wilco van Doorn.

Uitslagen