Op zphoca thumb m de vrolijke noot 2023 2024ondag 24 maart is het team "De Vrolijke Noot" kampioen geworden in de 2e klasse van de Nationale Trio League Oost.
Het team heeft vanaf de 1e speeldag boven aan de ranglijst gestaan. De start was overweldigend want de eerste 2 speeldagen wist men 25 punten te behalen van de maximale 31 punten per speeldag. Ook de volgende 2 speeldagen resteerde men boven verwachting met respectievelijk 24 en 23 punten. Hierna kreeg men toch meer tegenstand en bleef men op 20.5 punten steken. De laatste speeldag begon men met een voorsprong van 24,5 punten en men had dus nog 7 punten nodig. De start was dramatisch, men verloor de eerste 2 wedstrijden met 5-0. Daarna waren de zenuwen verdwenen en scoorde men er weer lustig op los. Met 17 punten werd deze speeldag afgesloten en was het kampioenschap binnen.

Wij feliciteren Lydean en Wilfred Koops, Coby Huisman, Jaap en Gerrit de Kruijff en Bob Smits met het behaalde kampioenschap.
Veel succes in het nieuwe seizoen in de 1e klasse.