Graag willen wij onze 20e editie van het BVVeldhoven toernooi bij jullie leden onder de aandacht brengen. Het is een jubileum editie dus we maken er graag een groot feest van met veel deelnemers. Op dit moment van schrijven zitten we op zo’n 130 deelnemers dus het begint al de goede kant uit te gaan. We hebben extra prijzen voor jeugdspelers die deelnemen aan ons toernooi om op deze manier de jeugdspelers extra te stimuleren mee te komen doen. Het is een handicap toernooi waar iedereen aan deel kan nemen tot een pasgemiddelde van 220.

Toernooiboekje

Mocht er interesse zijn om deel te nemen tussen 14 oktober en 22 oktober kan er ingeschreven worden via de inschrijfmodule van de NBF via de eerste link of door het formuliertje op onze website in te vullen via de tweede link. We hebben nog een aantal reserve series mochten er meerdere spelers van een vereniging bij elkaar willen deelnemen kunnen we overleggen die series te openen.

https://www.bowlingnbf.nl/toernooien/details.php?id=3409&sort=&filter=

https://www.bvveldhoven.nl/toernooien/bvveldhoven/

Mochten er nog vragen zijn horen wij het graag.

Met sportieve groet, 

Ramon Hoeks  

Voorzitter  

Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  

__________________________________  

website: www.bvveldhoven.nl   

Facebook: @BVVeldhoven