Chantal Bloklander speelt sterk toernooi.

Ook dit jaar werd het seizoen weer afgesloten met de Dag der Kampioenen, zowel voor de Jeugd als de Senioren.

De jeugd was als eerste aan de beurt op 11 juni in Bowling de Maaspoort in Den Bosch. Al om 9.00 uur moest men 's morgens aantreden, dus vroeg het bed uit. BV Barneveld had 4 ijzers in het vuur, Marieke van Essen (junioren), haar laatste optreden als jeugdspeelster, Birgit Koops (aspiranten), Jordy van de Wetering en Tristan Koops (pupillen). Helaas wist geen van allen de Round Robin (de laatste 8) te halen, men had gewoon moeite het eigen gemiddelde te benaderen. Voor de scores en de eindstand van de voorronde, zie de bijlage.

 

In het weekend van 1 en 2 juli mochten de senioren hun kunsten vertonen, zij speelden in SportCity Bowling te Leiderdorp. Chantal Bloklander en Wilfred Koops moesten voor BV Barneveld de eer hoog houden, dat lukte voor de een beter dan voor de ander. Wilfred Koops kwam op het lastige oliepatroon niet lekker uit de verf en eindigde met een gemiddelde van 167 op de 43e plaats. Veel beter ging het Chantal af, met haar speelstijl had zij duidelijk minder problemen op dit sportpatroon. In de voorronde eindigde zij op een verdienstelijke 13e plaats waarmee zij zich voor de Round Robin plaatste. Hier moest zij het opnemen tegen de nr. 1, 5 en 9 van de voorronde, dit leverde haar 1 overwinning op met een game van 202, goed voor 25 bonuspunten. Helaas was dit niet genoeg om naar de halve finale te gaan. Uiteindelijk sloot Chantal het toernooi af op een heel mooie 11e plaats. Voor alle uitslagen en standen zie ook nu de bijlage.