De afgelopen jaren heeft de Jeugd Regio Competitie geen doorgang gevonden door een gebrek aan tijd enerzijds en een gebrek aan vrijwilligers anderzijds.
Nu hebben een aantal mensen samen het initiatief weer opgepakt om 5 speeldagen Jeugd Regio Competitie te organiseren. Doordat de afgelopen edities Veenendaal al heeft meegedaan heeft nu ook Nieuwegein zich gemeld om eventueel met haar leden deel te nemen en hebben we overige verenigingen in Utrecht ook aangeschreven. Vanuit onze vereniging nemen deel: Caleb Haagen en Lizzy Harthoorn bij de pupillen en Tristan Koops bij de junioren.
Wanneer
• 30 september 2023 (’s Heerenbergh) scores
• 11 November 2023 (Veenendaal) scores + standen
• 13 Januari 2024 (Veenendaal) scores + standen
• 24 Februari 2024 (Rijssen) scores + standen
• 30 Maart 2024 ? Eindstand
Klasses
Jongens Pupillen Meisjes Pupillen Handicap 60% van 160 maximaal 60
Jongens Aspiranten Meisjes Aspiranten Handicap 70% van 180 maximaal 60
Jongens Junioren Meisjes Junioren Handicap 80% van 200 maximaal 60
Speelwijze
4 games met 2 of 3 spelers per baan afhankelijk van bowlingcentrum en inschrijvingen.
Klassement
Alle spelers/speelsters spelen per speeldag 4 games. Hun totale score inclusief handicap (van het pasgemiddelde of gemiddeldeverklaring) leidt tot een klassement per klasse per speeldag. Op basis van dit klassement worden de punten verdeeld.
1e 20 punten
2e 18 punten
3e 16 punten
4e 13 punten
5e 11 punten
6e 9 punten
7e 7 punten
8e 5 punten
9e 3 punten
10e en verder 1 punt
De speler/speelster met de meeste punten na 5 stops is de winnaar van de NBF Regio jeugd competitie. Om in aanmerking te komen voor plaatsing in het eindklassement dient men minimaal 4 speeldagen gespeeld te hebben.